دانلود آهنگ از اسپاتیفای با ۳ روش تضمینی

شما با استفاده از دو سایت spotify-downloader.com و برنامه spotube و ربات تلگرام Spotify_downloa_bot به راحتی می توانید بطور رایگان آهنگ از اسپاتیفای دانلود کنید . کار ابزارها بسیار راحت می باشد . در ادامه مطلب به معرفی کامل این دو ابزار می پردازیم و به شما یاد می دهیم که چطور به راحتی از طریق آنها دانلود آهنگ از اسپاتیفای را رایگان انجام دهید .

معرفی سایت spotify-downloader.com برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای

این سایت همانطور که از اسمش مشخص می باشد ، یک سایت دانلودر مخصوص دانلود موزیک ها و پلی لیست‌های سایت spotify می باشد . کافیست وارد وب سایت شده و در بخش Enter link آدرس لینک آهنگ یا پلی لیست خود را بدهید و در نهایت بروی دکمه submit کلیک کنید .

سایت دانلود آهنگ از اسپاتیفای

چطور لینک آهنگ یا پلی لیست را در اسپاتیفای پیدا کنیم ؟

پیدا کردن لینک آهنگ یا پلی لیست را در اسپاتیفای

 1.  وارد برنامه یا سایت spotify شوید و بروی پلی لیست یا موزیک مورد علاقه خود کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید .
 2.  بروی ۳ نقطه کلیک کنید .
 3.  گزینه Share و سپس گزینه copy link را انتخاب کنید .
 4. لینک به طور اتوماتیک کپی می شود . سپس به سایت معرفی شده آمده و در قسمت Enter Link با زدن Crtl+V و یا راست کلیک کردن و انتخاب گزینه paste آدرس را قرار دهید .
 5. در انتها بروی Submit کلیک می کنیم و منتظر می شویم که عملیات پردازش دانلود صورت بگیرد .

زمانی که شما لینک پلی لیست یا آهنگ اسپاتیفای به این سایت می دهید و بروی submit کلیک می کنید برای شما صفحه ای شبیه تصویر زیر نمایش می دهد . در این حالت در واقع امکان دانلود کامل Playlist مربوطه و یا امکان دانلود تکی آهنگ را در اختیار شما قرار می دهد . در صورتی که بروی Download Zip کلیک کنید با توجه به حجم فایل شروع به دانلود و تبدیل آن به فایل zip می کند و در نهایت بعد از تمام شدن به شما امکان دانلود فایل zip آهنگ را می دهد .

نکته مهم : به دلیل رایگان بودن این سایت حداکثر به شما امکان دانلود ۱۰۰ آهنگ از یک پلی لیست را می دهد . و همچنین بدلیل رایگان بودن آن ممکن است در زمان باز کردن سایت با آگهی های مختلف Google Ads رو به رو شوید که کافی نسبت به آنها بی تفاوت بوده و مسیر بالا را برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای انجام دهید .

معرفی برنامه Spotube برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای

برنامه spotube برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای

یکی دیگر از ابزارهایی که برای دانلود رایگان آهنگ از اسپاتیفای می توانیم به شما معرفی کنیم ابزار spotube می باشد . خوبی این سایت یا ابزار در این است که شما به راحتی برای هر سیستم عاملی می توانید این برنامه را دانلود کنید . فرقی نمی کند اندروید ، ویندوز ، مک ، لینوکس و … دقیقا مثل خود برنامه Spotify به شما یک پخش کننده حرفه ای می دهد تا بتوانید هم به صورت آنلاین آهنگ گوش کنید و هم اینکه براحتی دانلود کنید .

فرایند کار با این برنامه به این صورت می باشد :

۱- کافیست وارد وب سایت spotube.krtirtho.dev شوید .

۲- به صورت اتوماتیک سیستم عاملی که با آن وارد شدید را شناسایی و امکان دانلود برنامه را در اختیار شما قرار می دهد . اما اگر برای سیستم عامل دیگری نیاز داشتید که دانلود کنید کافیست بروی فلش کنار دکمه کلیک کنید و سیستم عامل خود را انتخاب کنید .

۳- پس از دانلود اقدام به نصب برنامه کنید . ( نصب برنامه با توجه به نوع سیستم عامل شما متفاوت می باشد اما مثل نصب برنامه های مختلف می باشد ) .

۴- برای استفاده از برنامه حتما نیاز به قند+شکن می باشد . قند شکن خود را فعال کرده و برنامه خود را اجرا کنید .

۵- بعد از اجرای برنامه باید از طریق خود برنامه وارد اکانت اسپاتیفای خود شوید . این مورد برای نوع سیستم عامل متفاوت می باشد .

سیستم عامل های اندروید :‌بعد از اجرای برنامه بروی چرخ دنده پایین صفحه کلیک کرده و بروی گزینه اول آن login with your Spotify account کلیک کنید . سپس با استفاده از Gmail یا آدرس ایمیل خود وارد اکانت Spotify خود شوید . ( حتما نیاز به قند+شکن می باشد)

پس از ورود به اکانت به صورت اتوماتیک وارد برنامه Spotube می شود و به راحتی می توانید از آهنگها و پلی لیست به روز این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید .

سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس و مک : برای اینکه بتوانید از طریق این برنامه وارد اکانت Spotify خود شوید حتما نیاز است که یک بار با استفاده از مرورگر خود وارد اکانت اصلی Spotify خود شده باشید . پس مرورگر خود را باز کرده ( ترجیحا گوگل کروم ) آدرس اصلی سایت  Spotify را وارد کرده open.spotify.com و سپس در بالای صفحه بروی گزینه Login‌ کلیک کرده و با استفاده از آدرس جیمیل و یا آدرس ایمیل خود وارد اکانت اسپاتیفای شوید .

نکته : در صورتی که استرس بلاک شدن یا بسته شدن حساب کاربری خود در اسپاتیفای را دارید کافیست با یک آدرس ایمیل جدید درون سایت اسپاتیفای وارد شوید . برای استفاده از نرم افزار Spotube باید به اکانت حساب شما وارد شود.

پس از ورود به حساب خود در اسپاتیفای برنامه Spotube را اجرا می کنید . بروی چرخ دنده پایین صفحه کلیک کنید تا وارد تنظیمات برنامه شوید . در این بخش بروی از گزینه login with your Spotify account بروی دکمه آبی رنگ Connect With Spotify کلیک کنید .

طبق تصویری که به شما نمایش داده شده ما باید دو مقدار مختلف را برای تایید ورود به اکانت اسپاتیفای خود وارد کنید . مقدار اول : sp_dc می باشد و مقدار دوم sp_key می باشد .

حال چطور این دو مقدار را بدست بیاوریم و جای گذاری کنیم . برای اینکار کافیست مرورگر خود را باز کرده ( با همان مرورگری که وارد اکانت اسپاتیفای خود شده اید ).  سپس وارد سایت اصلی Spotify شده . دقت کنید که حتما باید وارد حساب کاربری خود شده باشید . از روی کیبورد خود کلید F12 را فشار داده و یا با راست کلیک بروی صفحه گزینه Inspect را انتخاب کنید .

یک کادر و پنجره ای در پایین صفحه مرورگر شما نمایش داده می شود . در مرورگر های edge و chrome از گزینه های تب بندی بالا این پنجره بروی گزینه Application و در مرورگر Firefox بروی گزینه Storage کلیک می کنیم .

در این پنجره از سمت چپ صفحه از زیر مجموعه Cookies بروی آدرس سایت spotify.com کلیک می کنیم .

سپس از سمت راست صفحه و در کادری که عبارت Filter نوشته شده است مقدار sp_dc را وارد می کنیم .  به محض وارد کردن این عبارت مقدار sp_key برای شما نمایش داده می شود . کافیست بروی آن کلیک کنید تا در قسمت پایین صفحه مقدار کامل آن به شما نشان داده شود . حال همه مقادیر را انتخاب کرده و با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Copy ، این مقدار را کپی می کنیم .

پس از کپی کردن این مقدار به برنامه Spotube برگشته و در کادر sp_dc کلیک کرده و با زدن کلید Crtl+V بروی کیبورد و یا راست کلیک و انتخاب گزینه paste مقدار sp_key که کپی کرده بودیم در این بخش قرار می دهیم .

برای مقدار sp_key هم دقیقا همین فرایند را انجام می دهیم و این بار عبارت sp_key را در بخش filter مرورگر جستجو کرده و مقدار مربوطه را کپی و در برنامه spotube و بخش sp_key مقدار مربوطه را قرار می دهیم و در نهایت بروی دکمه Submit کلیک می کنیم .

اگر تمامی مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید برنامه به حساب کاربری spotify شما دسترسی پیدا می کنید . حالا به راحتی می توانید از آهنگ ها و پلی لیست های Spotify‌ به صورت رایگان استفاده کنید و همچنین می توانید هر آهنگ یا پلی لیستی که دوست دارید دانلود کنید . مسیر فایل دانلودی در ویندوز پوشه Downloads و پوشه Spotube می باشد . حتی می توانید مسیر دانلود را نیز تغییر دهید که برای اینکار از بخش تنظیمات ( چرخ دنده کلیک کنید ) گزینه Downloads و قسمت Download location می توانید مسیر فایلهای دانلودی خود را تغییر دهید .

این نرم افزار یک نرم افزار Open Source می باشد یعنی کدهای آن به راحتی در اختیار عموم قرار داده شده و استفاده از آن نیز رایگان می باشد . در صورتی که بعضا به شما پیغام خطای عدم دسترسی داد کافیست یک بار از حساب کاربری اسپاتیفای همین برنامه خارج شوید و مجدد با توجه به مراحل بالا وارد حساب شوید .

نکته آخر : برای استفاده از برنامه و در طول استفاد از آن باید قند+شکن شما فعال باشد .

معرفی ربات تلگرام برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای

یک روش دیگر نیز برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای وجود دارد که مربوط به ربات تلگرام می باشد . شما با استفاده از ربات تلگرام spotify_downloa_bot می توانید رایگان دانلود آهنگ از اسپاتیفای را انجام دهید .

کافیست وارد برنامه تلگرام خود شده و آدرس ربات @spotify_downloa_bot را جستجو کنید وارد ربات زیر شوید و بروی گزینه Start کلیک کنید .

ربات تلگرام دانلود آهنگ از اسپاتیفای

حال کافیست بخش ورود متن لینک آهنگ و یا پلی لیست خود را وارد کنید تا به شما گزینه های مختلفی مثل دانلود کاور یا تصور پلی لیست یا موزیک ،‌ نمایش آهنگهای پلی لیست ، دانلود کامل پلی لیست را بدهد .

نتیجه گیری

در بالا ما به شما روش های مختلف دانلود آهنگ از اسپاتیفای به صورت رایگان را توضیح دادیم که هر سه روش ۱۰۰ دردصد کار آمد می باشد . اما در صورتی که می خواهید به صورت کاملا قانونی اکانت اسپاتیفای خود را با قیمت ارزان تهیه کنید پیشنهاد ما استفاده از سایت account4all.ir می باشد . شما در این سایت به صورت پرداخت ریالی با ماهی حدودا ۶۵ هزار تومان می توانید یک اکانت فمیلی اسپاتیفای را فعال و از آن استفاده کنید .  به طور معمول این سایت بین ۳ تا ۸ ساعت برای شما این فعال سازی را انجام می دهد .

سایتهای دیگری نیز وجود دارد که این خدمات را ارائه می دهند. سایتی که معرفی شد به واسطه این می باشد که برخی از اعضای تیم آروا وردپرس از سایت بالا حساب های کاربری اسپاتیفای خود را شارژ می کنند و سایت معتبری می باشد.

سوالی بود می توانید در بخش نظرات همین مطلب مطرح کنید . موفق باشید .🌸

5/5 - (1 امتیاز)
مهدی طیبی

مهدی طیبی مدیر وب سایت‌ آروا وردپرس ، کارشناس فناوری اطلاعات و متخصص در حوزه وردپرس ، توسعه دهنده و طراح سایت وردپرسی

نظرات کاربران

 • avatar مهیار
  2024/01/18

  مرسی واقعا . روش اول که اون سایت بود برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای ۱۰۰ درصد برام جواب بود . پلی لیستی که داشتم کلا ۷۵ تا آهنگ توش بود راحت دادم بهش دانلود کرد و ریختم فایل آهنگش رو روی موبایلم .
  دمت گرم .

  • avatar مهدی طیبی
   2024/01/18

   خواهش می کنم . خوشحالم به کارتون اومد .
   موفق باشید 🌸