اکثر شرکت ها و افراد معمولا بعد از اینکه قرارداد طراحی سایت آنها به اتمام می رسد ، برای مسائل مربوط به پشتیبانی سایت خود مثل بروز رسانی سایت و افزونه ها ، محتوا و … اهمیتی نمی دهند و این موضوع باعث می شود که در ادامه کار سایت بعضا دچار مشکل شوند و ممکن این این مشکلات ضررهای مالی سنگینی نیز به شرکت یا شخص وارد کند . بنابراین وجود یک پشتیبان سایت برای پیشبرد اهداف آن وب سایت بسیار مهم می باشد .

پشتیبان سایت وردپرسی ممکن است شخص یا شرکتی باشد که برای شما خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت وردپرسی را ارائه می‌دهد. این شخص یا شرکت معمولاً از تجربه و دانش کافی در زمینه‌ی مدیریت وردپرس و مسائل مربوط به امنیت، پشتیبانی و بهینه‌سازی سایت شما برخوردار است.

از مهمترین خدمات اصلی تیم آروا وردپرس ، پشتیبانی سایت وردپرسی می باشد که با توجه به دانش و تجربیاتی که در این زمینه کسب کرده است می تواند فعالیت صحیح و درست وب سایت شما را تضمین کند .

چرا به پشتیبانی سایت وردپرس نیاز دارم ؟

سایت های وردپرسی با همه امکانات و خوبی هایی که دارند ، ایرادات جزئی در آنها نیز وجود دارد و آن به دلیل رایگان بود خود وردپرس ( Open Source ) برخی باگهای امنیتی وردپرس و افزونه های مرتبط با آن وجود دارد که اطلاع رسانی هم می شوند و همین موضوع باعث می شود که برخی هکرها از این اطلاعات استفاده کرده و سایتهای مختلف را دچار مشکل کنند . تحقیقات نشان می دهد که تقریبا نیمی از وب سایت ها دارای خطرات امنیتی جدی هستند . به همین خاطر وجود یک پشتیبان سایت مطمئن یک مزیت و برتری برای سایت شما می باشد چرا که به طور مرتب و منظم امکان بروز رسانی افزونه ها و هسته وردپرس برای شما فراهم می کنند و در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد آن را برطرف می کند .

تجربه ثابت کرده که معمولاً افرادی که از سایت وردپرسی استفاده می‌کنند تسلط چندانی به بحث‌های فنی و کدنویسی سایت ندارند؛ به همین دلیل در صورت بروز ایراد در سایت‌، دچار مشکل می‌شوند. چه بخواهید، چه نخواهید ممکن است در طول زمان، ایراداتی برای سایتتان پیش بیاید. در این صورت اگر از پشتیبانی سایت وردپرس برخوردار نباشید، حتی ممکن است فعالیت سایتتان دچار وقفه شود.

نیاز به پشتیبانی سایت وردپرس سه دلیل اساسی وجود دارد و پشتیبان سایت به شما در این موارد کمک می‌کند و مسئولیت نگهداری و رفع مشکلات سایت شما را بر عهده می‌گیرد

  • اول اینکه وردپرس همانند هر سیستم مدیریت محتوا دیگری، به دوره‌های منظمی از آپدیت‌ها و به روزرسانی‌ها نیاز دارد تا امنیت و عملکرد سایت شما تضمین شود.
  • دومین دلیل این است که ممکن است به دلایل مختلفی مانند خرابی سایت، حملات هکری و غیره، داده‌های سایت شما از بین بروند و در این صورت نیاز به بازیابی اطلاعات دارید.
  • دلیل سوم : در صورتی که بخواهید درون سایت خود امکانات خاصی اضافه کنید با توجه به تسلط تیم پشتیبانی سایت به برنامه نویسی این کار برای شما به درستی انجام می شود .